Podłączenia grzejników Irsap Tesi

Grzejniki Tesi to jedne z najpopularniejszych grzejników dekoracyjnych o budowie rurowej / kolumnowej. Swoja polarność zawdzięczają ponadczasowemu designowi, elegancji, wysokiej jakości, dostępnej ogromnej ilości rozmiarów ale także wyjątkowej możliwości personalizacji sposobu podłączenia grzejnika do instalacji grzewczej. Ma to szczególnie duże znaczenie w przypadku gdy grzejniki montowane są na miejsce starych grzejników i chcemy uniknąć konieczności przerabiania instalacji i zamontować grzejnik z wykorzystaniem już istniejących przyłączy.

Jak dobrać gzrejnik dekoracyjny Tesi

Kluczem w doborze grzejników jest zawsze przede wszystkim ich moc grzewcza. Zapewnienie odpowiedniej mocy jest niezbędne aby wybrany grzejnik mógł odpowiednio ogrzać pomieszczenie. W jaki sposób obliczyć moc grzejnika postaramy się wyjaśnić w osobnym wpisie. Należy jednak pamiętać, że moc grzejnika jest tu głównym kryterium na jakie należy zwrócić uwagę. Nawet najładniejszy grzejnik jeśli będzie zbyt mały to nie spełni swojej podstawowej funkcji i w pomieszczeniu będzie zimno.

Zakładając jednak, że mamy odpowiednio policzoną moc dla danego pomieszczenia i wynosi ona w granicach 1800 / 1900 W to nasze pole wyboru zauważalnie się zmniejszy. Decydując się na wybór jednego z najpopularniejszych grzejników dekoracyjnych, jakim jest model Tesi włoskiego producenta grzejników - firmy Irsap, będziemy mieli nadal do wyboru około 70 rozmiarów grzejnika, które zagwarantują nam odpowiednia moc dla ogrzania pomieszczenia.

Czym więc kierować się w kolejnych krokach wyboru?

Poniżej postaramy się odpowiedzieć na to pytanie i wskazać na główne czynniki decydujące czy ostatecznie będziecie Państwo zadowoleni z dokonanego wyboru.

Grzejniki pokojowe w kolorze czarnym

W ciągu kilku ostatnich lat stale wzrasta zainteresowanie klientów grzejnikami w kolorze czarnym. Trend ten dotyczy głównie grzejników z segmentu grzejników dekoracyjnych, które poza swoją podstawową funkcją pełnią również rolę dekoracyjnego elementu wystroju wnętrza. Firma Irsap wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów w swojej ofercie posiada kilka wersji wykończenia grzejnika w kolorze czarnym.

Cennik grzejników Irsap 2021 v.2 - obowiązuje od lipca

Jeśli planujecie Państwo w najbliższym czasie zakup grzejników marki Irsap proponujemy podjęcie decyzji jak najszybciej. Zamówienie grzejników przed końcem czerwca pozwoli skorzystać z znacznie lepszych warunków cenowych ponieważ od 1 lipca 2021 wprowadzona zostanie podwyżka cen wszystkich grzejników Irsap. Podwyżka będzie dość znaczna więc warto skorzystać jeszcze z cen jakie jeszcze obowiązują do końca czerwca.

Grzejniki w wersji Loft

Grzejniki w wykończeniu Loft to propozycja dla miłośników stylu industrialnego. Tym co cechuje to wykonanie jest zastosowanie do pokrycia powierzchni grzejnika jedynie bezbarwnego lakieru, który pełni tu funkcję zabezpieczającego powierzchnię przed oddziaływaniem czynników zewnętrznych.

Zastosowanie bezbarwnej powłoki lakierniczej sprawia, że grzejniki w wersji Loft posiadają widoczne detale charakterystyczne dla produktów wykonanych z surowej stali. A więc widoczne są na nich miejsca spawów (połączeń) poszczególnych elementów - dotyczy to zarówno połączeń pomiędzy poszczególnymi modułami jak i poszczególnych elementów w obrębie modułu - połączeni główki z rurami.

Dystrybutor grzejników Irsap

iTesar Sp. z o.o.

ul. Karola Miarki 18

58-500 Jelenia Góra

KRS: 0000196430,

NIP: 6110202357,

REGON: 008011730,

Numer telefonu: +48 75 627 09 56

Nr konta bankowego: 15 1090 1926 0000 0005 1400 0439

 

Regulamin sklepu

Polityka prywatności

Wyślij do nas zapytanie!© grzejnikidekoracyjne.pl 2023