Oasi i Marea – nowe modele grzejników łazienkowych Irsap

Najnowszy katalog grzejników Irsap przynosi kilka ciekawych nowości a wśród nich dwa nowe modele grzejników łazienkowych. Są to grzejnik Oasi i grzejnik Marea. Obydwa te modele cechują się konstrukcją drabinową i pozwalają na praktyczne wykorzystanie grzejników w łazience.

Więcej…

Podłączenia grzejników Irsap Tesi

Grzejniki Tesi to jedne z najpopularniejszych grzejników dekoracyjnych o budowie rurowej / kolumnowej. Swoja polarność zawdzięczają ponadczasowemu designowi, elegancji, wysokiej jakości, dostępnej ogromnej ilości rozmiarów ale także wyjątkowej możliwości personalizacji sposobu podłączenia grzejnika do instalacji grzewczej. Ma to szczególnie duże znaczenie w przypadku gdy grzejniki montowane są na miejsce starych grzejników i chcemy uniknąć konieczności przerabiania instalacji i zamontować grzejnik z wykorzystaniem już istniejących przyłączy.

Więcej…

Jak dobrać gzrejnik dekoracyjny Tesi

Kluczem w doborze grzejników jest zawsze przede wszystkim ich moc grzewcza. Zapewnienie odpowiedniej mocy jest niezbędne aby wybrany grzejnik mógł odpowiednio ogrzać pomieszczenie. W jaki sposób obliczyć moc grzejnika postaramy się wyjaśnić w osobnym wpisie. Należy jednak pamiętać, że moc grzejnika jest tu głównym kryterium na jakie należy zwrócić uwagę. Nawet najładniejszy grzejnik jeśli będzie zbyt mały to nie spełni swojej podstawowej funkcji i w pomieszczeniu będzie zimno.

Zakładając jednak, że mamy odpowiednio policzoną moc dla danego pomieszczenia i wynosi ona w granicach 1800 / 1900 W to nasze pole wyboru zauważalnie się zmniejszy. Decydując się na wybór jednego z najpopularniejszych grzejników dekoracyjnych, jakim jest model Tesi włoskiego producenta grzejników - firmy Irsap, będziemy mieli nadal do wyboru około 70 rozmiarów grzejnika, które zagwarantują nam odpowiednia moc dla ogrzania pomieszczenia.

Czym więc kierować się w kolejnych krokach wyboru?

Poniżej postaramy się odpowiedzieć na to pytanie i wskazać na główne czynniki decydujące czy ostatecznie będziecie Państwo zadowoleni z dokonanego wyboru.

Więcej…

Grzejniki pokojowe w kolorze czarnym

W ciągu kilku ostatnich lat stale wzrasta zainteresowanie klientów grzejnikami w kolorze czarnym. Trend ten dotyczy głównie grzejników z segmentu grzejników dekoracyjnych, które poza swoją podstawową funkcją pełnią również rolę dekoracyjnego elementu wystroju wnętrza. Firma Irsap wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów w swojej ofercie posiada kilka wersji wykończenia grzejnika w kolorze czarnym.

Więcej…

Cennik grzejników Irsap 2021 v.2 - obowiązuje od lipca

Jeśli planujecie Państwo w najbliższym czasie zakup grzejników marki Irsap proponujemy podjęcie decyzji jak najszybciej. Zamówienie grzejników przed końcem czerwca pozwoli skorzystać z znacznie lepszych warunków cenowych ponieważ od 1 lipca 2021 wprowadzona zostanie podwyżka cen wszystkich grzejników Irsap. Podwyżka będzie dość znaczna więc warto skorzystać jeszcze z cen jakie jeszcze obowiązują do końca czerwca.

Więcej…

Dystrybutor grzejników Irsap

iTesar Sp. z o.o.

ul. Karola Miarki 18

58-500 Jelenia Góra

KRS: 0000196430,

NIP: 6110202357,

REGON: 008011730,

Numer telefonu: +48 75 627 09 56

Nr konta bankowego:  PL 15 1090 1926 0000 0005 1400 0439 (Santander)

 

Regulamin sklepu

Polityka prywatności

Wyślij do nas zapytanie!© grzejnikidekoracyjne.pl 2024